Všetko pre váš pokoj

Špičkové zloženie

Obsahuje extrahované prírodné zložky.

Silný účinok

Postupný a intenzívny upokojujúci účinok.

Rýchle doručenie

A tiež diskrétne odoslanie objednávky naším kuriérom.

Garancia

Ak by ste neboli spokojný, vrátime vám peniaze.

Slovenský výrobok

StressFix je koncentrovaná sila našej prírody.

Názory odborníkov

Podľa Národného centra zdravotníckych informácií bolo v roku 2022 (posledné dáta)  v psychiatrických ambulanciách s určenou psychickou poruchou až 1 808 868 vyšetrení aj napriek prebiehajúcemu COVIDU a z toho 377 200 pacientov ambulanciu opustilo aj so stanovenou psychiatrickou diagnózou. Na porovnanie napríklad v roku 2014 bolo ošetrených 1 745 907, čo je približne o 63 tisíc menej ako v roku 2017.

Tento trend ma stúpajúcu tendenciu – aktuálne, a aj v roku 2024 môžeme predpokladať ešte väčší výskyt psychiatrických ochorení. Už sa naplno prejaví post covidové obdobie.

Nie len u nás ale aj vo svete hlavne v rozvinutých krajinách s vyšším príjmom je výskyt psychiatrických ochorení vážnou a čím ďalej viac diskutovanou tému. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie WHO je na svete približne 450 miliónov ľudí s duševnou poruchou a napríklad depresiu v rámci záťaži na organizmus prirovnáva k terminálnemu štádiu rakoviny 3.

Keď sme videli okolo seba ľudí, priateľov či dokonca rodinu, ktorá trpí psychickými poruchami, rozhodli sme sa vytvoriť jedinečný produkt StressFix na podporu pri liečbe nielen psychiatrických ochorení.

V jeho zložení sme sa opierali o múdrosti našich starých mám, slovenskej tradície a zároveň sme vychádzali z najnovších poznatkov odborných publikácií. Tie sa detailne venovali bylinkám a ich aktívnym zložkám a ktoré skutočne pomáhajú zlepšiť naše duševné zdravie, psychickú pohodu a môžu priniesť radosť do života.

StressFix bol vytvorený s láskou a pre vás – ľudí, ktorí si zaslúžite viac slnečných dní ako tých čiernych, viac lásky a porozumenia hlavne si zaslúžite žiť plnohodnotný život.

Je tu vaša radosť, vaše upokojenie a pohoda. Vezmite si ju.

Certifikácia kvality

Vyberte si z relaxačných programov

StressFix 1 balenie

48.90

Jedno balenie StressFixu predstavuje ideálny začiatok starostlivosti o svoje duševné zdravie. Pri vysokej psychickej zátaži/úzkosti sa odporúča užívať plná dávka 4 kapsule denne, ktorú si môžete rozdeliť počas dňa na dve menšie v závislosti od záťažovej situácie.

Balenie obsahuje 60 kapsúl.

StressFix 2 balenia

89.90

Dve balenia StressFixu sú vhodné pre dlhšiu starostlivosť o svoju duševnú pohodu. Pri vysokej zátaži užívajte prvé balenie v plnej dávke, druhé balenie môžete dávku znížiť na dve kapsule denne.

2 balenia obsahujú 120 kapsúl.

stressfix 3 balenia

StressFix 3 balenia

124.90

Tri balenia predstavujú komplexnú starostlivosť o duševné zdravie. Vždy sa odporúča začínať s plnou dávkou 4 kapsule. Pri druhom balení 2 kapsule a pri treťom stačí aj 1 kapsula denne. Avšak platí, ak sa vám psychické prejavy zhoršia pri vysokej stresovej/psychickej záťaži, treba opäť užívať plnú dávku 4 kapsule.

3 balenia obsahujú 180 kapsúl.

Prírodné zloženie StressFix

Medovka lekárska

2500 mg/250 mg extrakt 10:1

Levanduľa lekárska

600 mg/150 mg extrakt 4:1

Extrakt z kvetu

Valeriána lekárska

Extrakt z koreňa

Slncovka kalifornská

Mučenka opletavá

Vitamíny:

Vitamín B2?, Vitamín B6?, Vitamín B12?, Vitamín D3?, Vitamín E?

Minerály:

Magnézium?, Zinok? a Železo?

Vaše skúsenosti

Deklarácia kvality StressFix

Úrad Verejného zdravotníctva Slovenskej republiky združuje všetky schválené a registrované doplnky, ktoré spĺňajú potrebné zdravotné kritéria a môžu byť uvedené na trh.

Aby bol výživový doplnok schválený ÚVZSR, musí byť najprv certifikovaný nezávislými laboratóriami a získať náležité tvrdenia o nezávadnosti produktu resp. ako výsledok meraní je protokol o skúškach.

Objednaj si jednoducho a rýchlo!

• 1. Vyber si počet balení

Ponúkame tri možnosti, buď jedno, dve alebo tri balenia. Vyberte si počet balení. Nezabúdajte dve a viac balení sú vo výhodnejšej cene.

• 2. Pridaj si balenia do košíka

Stačí ak klikneš na tlačidlo Vložiť do košíka.

• 3. Prejdi do košíka

Preklikneš sa naň vpravo hore.

• 4. Vyplň objednávkový formulár

Nezabudni zadať správne svoju adresu, spôsob doručenia a platby.

• 5. Očakávaj balíček a užívaj si pohodu!

Balíček vám bude doručený v najkratšej možnej dobe.

Máte otázky? Napíšte nám!

Náš email!

info@stressfix.sk